Actie 'Soep op de stoep'

Wat was ‘Soep op de stoep’ een prachtige actie op vrijdag 5 maart!
Wat een geweldig idee van ds. Maurits Luth, predikant van de Baptisten Gemeente Kampen!
Wat was het fijn dat de Open Hof wijkgemeente de gelegenheid kreeg om mee te doen!
Wat een betrokken deelname van leden van onze wijkgemeente, hartverwarmend!

Rond half februari vroeg ds. Maurits Luth of de Open Hof wijkgemeente zin had om mee te doen met de actie ‘Soep op de stoep’, een actie die bedoeld is voor mensen die in deze Coronatijd het sociale contact met anderen missen. Op initiatief van de Baptisten Gemeente Kampen werkten Welzijn Kampen, Kamper partners en een aantal Kamper kerken samen om deze actie mogelijk te maken.

En dus ook onze wijkgemeente! En wat werd dit een succes: Er is in totaal 48 liter soep gemaakt en er hadden zich verschillende mensen aangemeld om de soeppakketjes te maken en soep weg te brengen. Ook zijn er veel adressen opgegeven waar als verrassing een beker soep op de stoep werd gezet. Wat was het prachtig om de betrokkenheid en verbondenheid tussen gemeenteleden te merken.

Lelystraat 49, 8265 BB Kampen

Impressie

© Copyright 2017 . Alle rechten voorbehouden website door web by step

Zoeken